کنسرت حمید هیراد

1397/9/27
حمید هیراد برای اولین بار در شیراز کنسرت خود را برگزار کرد که با استقبال مردم شیراز همراه شد.
حمیدحسین زاده با نام هنری حمید هیراد متولد 1 بهمن 1370 و  فارغ التحصیل لیسانس تاسیسات صنعتی است. وی از سن 6 سالگی به خوانندگی علاقه پیدا کرده و در سن 15 سالگی با ترانه و ترانه سرایی  آشنا  شد و پس از آن سبک موسیقی سنتی را انتخاب کرد. سپس با چند کار نیمه حرفه ای با گروهی موسوم به داروگ فعالیت هنری خود را ادامه داد . او به واسطه آشنایانش یکی از آثار سنتی خود  را به مدیر عامل  شرکت "آوای نو" ارسال و پس از پذیرفته شدن با این شرکت همکاری خود را آغاز کرد . وی  پس از یک سال در اواخر سال 95 کار موسیقی را رسما آغاز کرد.
مهمترین خصوصیت آهنگ های حمید هیراد را می توان اشعار آن دانست، همچنین نوع آواز او نیز یادآور موسیقی تلفیقی این روزها است. ساز تخصصی وی دف و تنبک است.
اولین آهنگ حمید هیراد با گروه پازل بند در کنار علی رهبری و آرین بهاری در 15 اسفند سال 95 با نام " بی تاب " منتشر شد.  در اردیبهشت 96 آهنگ مستقل وی با نام" مستم کن" روانه بازار شد و در تیر ماه همان سال آهنگ "دلارام"  را به همراهی گروه پازل بند منتشر کرد که مورد توجه طیف گسترده ای از مردم قرار گرفت و طرفداران بیشماری را به خود اختصاص داد. از دیگر آثار او میتوان به "شب که شد" ، "رسوایی" ، "فراموش کن" ، "شوخیه مگه" ، "معشوقه" ، "خدا" ، "بی تاب"  و "عشق" اشاره کرد.